Wydział Elektryczny na Targach MSPO 2021

Zakład Napędu Elektrycznego w ramach reprezentacji Politechniki Warszawskiej, reprezentowanej przez Prorektora ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Adama Woźniaka, we współpracy z CZIiTT  oraz innymi wydziałami PW wziął  udział w  XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. 

Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej reprezentowany był na targach przez pracowników Zakładu Napędu Elektrycznego w składzie Arkadiusz Kaszewski, Tomasz Bałkowiec, Krzysztof Jackiewicz i Andrzej Straś. Zaprezentowane zostały dwie technologie: Układ napędowy z maszyną SRM, Demonstrator Technologii SiC/GaN. Szczegóły przedstawionych technologii można uzyskać klikając w poniższe zdjęcia. Prezentowane technologie spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony firm krajowych i zagranicznych oraz pozostałych zwiedzających.

Na stanowiskach wystawienniczych zostało zaprezentowanych łącznie 15 technologii opracowanych w ramach prac na Wydziale Elektrycznym, Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa oraz Wydziale Mechatroniki.

Więcej informacji na temat prezentowanych technologii i targów na stronach PW CZiTT: https://www.cziitt.pw.edu.pl/dzialy/mspo/

Relacja z udziału przedstawicieli Politechniki Warszawskiej na targach, dostępna jest pod adresem Technologie z PW na XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego - YouTube 

Wydział Elektryczny na Targach MSPO 2021 (vnd.openxmlformats-officedocument.presentationml.presentation, 14,11 MB)