Aktualności instytutowe

Program PROM 2 - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej

Politechnika Warszawska będzie realizowała kolejny projekt w ramach Programu PROM -Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej.

Prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski, objął prestiżową funkcję Prezydenta IES

Prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski, objął prestiżową funkcję Prezydenta IES – IEEE Industrial Electronics Society, będącego oddziałem IEEE (Instytute of Elctrical and Electronics Engineers)

IEEE Seminar on WPT systems

W dniach 29-30 Października 2019 r. (wtorek-środa) odbędzie się seminarium organizowane we współpracy Politechniki Warszawskiej ze studentami z Technical University of Munich (TUM) - "IEEE Seminar on WPT systems"

Uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego

Z radością informujemy, iż 27 września 2019 roku Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej nadała stopień naukowy doktora habilitowanego

Panu dr inż. Wiktorowi Maleszy

Uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w naszym gronie mamy kolejną osobę, która uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego. 20 września 2019 roku Rada Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej nadała stopień naukowy doktora habilitowanego

Panu dr inż. Arkadiuszowi Kaszewskiemu

Nadanie tytułu Profesora

Z wielką radością informujemy, iż postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 25 czerwca 2019 r., Pan

Prof. dr hab. inż. Mariusz Malinowski

Otrzymał tytuł profesora nauk technicznych.

Jubileuszowe Seminarium w Zakładzie Sterowania

W dniu 23 września 2019 r. (poniedziałek) w godz. 11:00 – 17:00 odbędzie się jubileuszowe seminarium uświetniające ponad 50-letnią tradycję seminariów organizowanych przez prof. Tadeusza Kaczorka.

Zaproszenie na Seminarium organizowane przez ZEP oraz IES/PELS IEEE

Oddział Industrial Electronics/Power Electronics Polskiej Sekcji IEEE oraz Zakład Elektroniki Przemysłowej, ISEP, PW zapraszają wszystkich zainteresowanych na sympozjum, które odbędzie się 13 września 2019 roku w Warszawie w budynku CZiTT Politechniki Warszawskiej. Rozpoczęcie o godzinie 9.00.

Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej oraz ABB zawarły porozumienie o współpracy

17 czerwca 2019 r. Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej podjął współpracę z międzynarodowym koncernem ABB, uznanym za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

Nominacja Profesorska dr hab. inż. Andrzej Dzieliński

Z ogromną radością informujemy, iż Dyrektor Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej na Wydziale Elektrycznym prof. dr hab. inż. Andrzej Dzieliński otrzymał nominację profesorską.