STYPENDIA NAUKOWE TRUMPF HUETTINGER DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO

Firma TRUMPF Huettinger Sp. z o. o. zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego studiów stacjonarnych inżynierskich i magisterskich do udziału w Programie Stypendialnym.

JAKIE KORZYŚCI DAJE PROGRAM?

Na stypendystów czekają comiesięczne stypendia:

Studia inżynierskie* ⇒ 1000 lub 1500 PLN / mies.
Studia magisterskie** ⇒ 2500 PLN / mies.

Dodatkowo każdy stypendysta weźmie udział w indywidualnym programie mentorskim, podczas którego mentorzy, będący specjalistami w swojej dziedzinie, podzielą się wiedzą i doświadczeniem ze swoim podopiecznym.

Co więcej, na Twój wniosek, stypendium może zostać przedłużone na kolejne lata!

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE STYPENDIALNYM?

Zgłoś się do Programu, jeśli studiujesz w systemie stacjonarnym na jednym z poniższych kierunków:

• Elektrotechnika
  • Automatyka i Robotyka Stosowana
  • Elektromobilność
  • Informatyka Stosowana

* Studenci 3 (trzeciego) i 5 (piątego) semestru studiów stacjonarnych inżynierskich
** Studenci 2 (drugiego) semestru studiów stacjonarnych magisterskich

DO KIEDY TRWA PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ?

Na Twoją aplikację czekamy do 25 października 2022 r. Do tego czasu należy wypełnić wniosek, zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i przesłać je na nasz adres: stypendium@trumpf.com. Nie zwlekaj, czasu zostało niewiele!

GDZIE ZNAJDĘ SZCZEGÓŁY PROGRAMU I JEGO REGULAMIN?

Odwiedź naszą Stronę Stypendialną», gdzie znajdziesz regulamin i wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego: stypendium@trumpf.com