Baza Wiedzy PW a ISOD BON

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy zasady działania systemu zgłaszania osiągnięć naukowych, wyjaśnienie wsparte załączoną grafiką.

Tak więc po kolei:

1. Docelową bazą osiągnięć jest Baza Wiedzy PW (http://repo.bg.pw.edu.pl/index.php/pl/)

2. Ponieważ z punktu widzenia Wydziału Baza Wiedzy PW nadal nie wystarcza w wielu aspektach  to "nasza" ISOD-BON jest na razie utrzymywana i pracownicy powinni  wprowadzać do niej osiągnięcia naukowe.

3. W oparciu o ISOD BON dane są transferowane do Bazy Wiedzy PW, informacje o publikacjach są także pobierane z baz zewnętrznych.

4. Pracownicy powinni  weryfikować swoje osiągnięcia w Bazie Wiedzy PW - zdarza się, że są one umieszczane w innej kategorii lub występują podwójnie.

5. W przypadku stwierdzenia niezgodności należy zgłosić problem na nauka@isep.pw.edu.pl, zostanie on zasygnalizowany redaktorowi wydziałowemu, który może nanosić poprawki w repozytorium.

Podsumowując, po stronie pracownika leży zgłoszenie osiągnięcia w ISOD-BON, sprawdzenie czy znalazło się ono w poprawnej formie w Bazie Wiedzy PW i ewentualne zasygnalizowanie niezgodności.