Uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego przez dra inż. Arkadiusza Kaszewskiego

Dnia 30 września 2019 r. Rada Wydziału Elektrycznego nadała na mocy uchwały stopień naukowy doktora habilitowanego doktorowi inż. Arkadiuszowi Kaszewskiemu w dyscyplinie elektrotechnika odpowiadających dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych i dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika wg. klasyfikacji określonej w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 2018 roku.

Stopień naukowy został przyznany za osiągnięcia naukowe w postaci zrealizowanego oryginalnego osiągnięcia projektowego, konstrukcyjnego i technologicznego o tytule "Układ wytwarzania energii z generatorem o regulowanej prędkości i złożonym przekształtnikiem energoelektronicznym z łącznikami SiC"

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!